ˆ

Ekran listy informacji

Blok przełączania pomiędzy informacjami aktualnymi i archiwalnymi

Lista informacji

Skład Rady VIII kadencji 2018-2023

Akapit nr 1 - brak tytułu

L.p
Nazwisko i Imię
1
Celep Danuta
2
Cimochowski Jacek (wygaśnięcie mandatu dn. 08.07.2019 r. z powodu pisemnego zrzeczenia się mandatu)
Wąsiakowski Stanisław (wybory uzupełniające dn. 06.10.2019 r.)
3
Ciż Marta
4
Dominiuk Józef
5
Dorbach Tomasz (wygaśnięcie mandatu z powodu śmierci radnego 03.03.2022 r.)
Żołyniak Bartłomiej (wybory uzupełniające dn. 22.05.2022 r.)
6
Fedorowicz Elżbieta Bogusława
7
Gujda Tomasz- Przewodniczący Rady Gminy
8
Puka Izabela Anna (wygaśnięcie mandatu dn. 27.08.2021 r. z powodu pisemnego zrzeczenia się mandatu)
Ośka Robert (wybory uzupełniające dn. 5.12.2021 r.)
9
Idek Andrzej
10
Kurpiel Anna
11
Górski Dariusz Ireneusz (wygaśnięcie mandatu dn. 07.12.2020 r. z powodu pisemnego zrzeczenia się mandatu)
Łukaszuk Małgorzata Anna (wybory uzupełniające dn. 13.06.2021 r.)
12
Więsyk Marta (wygaśnięcie mandatu dn. 15.10.2020 r. z powodu pisemnego zrzeczenia się mandatu)
Jasiulewicz Paweł (wybory uzupełniające dn. 24.01.2021 r.)
13
Chmielewski Przemysław
14
Tech Barbara
15
Zalewska Edyta- Wiceprzewodnicząca Rady Gminy
 

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Urząd Gminy Miłki
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
JLB
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2018-11-25
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
AG-S
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2018-11-25 09:43:20
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Administrator Systemu
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2018-11-25 09:43:24
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Rafał Sztemberg
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2022-08-09 13:34:38
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
1788 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »